Kompresörünüzün Ömrünü Uzatın - Özkan Kompresör
3374
post-template-default,single,single-post,postid-3374,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresörünüzün Ömrünü Uzatın

Kompresörünüzün Ömrünü Uzatın

Kompresörünüzün Ömrünü Uzatın

Günümüzde üretilen kompresörlerin çoğu, oldukça dayanıklı ve uzun yıllar sorunsuz çalışabilecek niteliktedir. Ancak, kullanım hataları, zor çalışma koşulları gibi nedenler; Kompresörünüzün ömrünü kısaltır, verimini düşürür, gürültülü çalışmasına neden olur, daha fazla enerji kullanarak işletmenin masrafını artırır.

Gemi Kompresörünüzün Ömrünü Uzatın

Bütün bunların önüne geçebilmek için, kompresörlerin, üretici firmanın önerdiği periyodik bakımlarını yaptırmak şarttır. Özellikle uzun mesafe deniz taşımacılığında kullanılan gemi kompresörlerinin, yolculuk sırasında sorun çıkarmaması için, rutin bakımlarının ihmal edilmemesi gerekir.

Gemi kompresörlerinin bakımı; motor bakımı, yağ kontrolü ve değişimi, havalandırma deliklerinin temizlenmesi ve filtre değişimi, bağlantı elemanlarının ve hortumların kontrolü, soğutma radyatörü bakımı, temizlik, segman atılması, boyama gibi işlemleri kapsamaktadır.

Kompresör bakımı, sadece teknik bilgi sahibi uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılan bakım işlemleri, sonrasında ciddi sorunların ortaya çıkmasına, hatta kimi zaman kompresörün artık çalışmaz hale gelmesine neden olabilir.

Gemi kompresörlerinin bakım ve onarımı konusunda yılların deneyimine sahip Özkan Kompresör; marka ve model fark etmeksizin, her türlü yerli ve yabancı kompresörün bakımını ve tamiratını gerçekleştirmekte; kompresör tamiri sırasında gerekli görülmesi durumunda orijinal ve üretici firma garantili kompresör yedek parça tedarikini de sağlamaktadır. Bunların dışında, firmamızda, temiz ve uygun fiyatlı ikinci el kompresör satışı da gerçekleştirmeyiz.

 7/24 Kesintisiz Hizmet

Kompresör bakım ve tamir işlemleri, işletmenin faaliyetine ara vermesine ve ekonomik kayba neden olmamak için, en kısa sürede gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle, teknik kadromuz, haftanın 7 günü 24 saat görev başındadır.

İhtiyaç duyduğunuz her zaman, ozkankompresor.com adresindeki internet sitemizde yer alan telefon ve faks numaraları ya da [email protected] e-posta adresi aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Kartal’daki işyerimizin kapıları da, müşterilerimiz için her zaman açıktır.Hemen Arayın