Kompresörlerin Yazlık Bakımı - Yaza Hazırlanın - Özkan Kompresör
3342
post-template-default,single,single-post,postid-3342,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresörlerin Yazlık Bakımı : Kompresörünüzü Yaza Hazırlayın

Kompresörlerin yazlık bakımı

Kompresörlerin Yazlık Bakımı : Kompresörünüzü Yaza Hazırlayın

Yaz mevsiminin sıcak ve nemli havası, kompresörleri etkilemekte; basınçlı hava sistemindeki su oranının artmasına neden olmaktadır. Bu nedenle, yaz aylarından önce, kompresör bakımı yaptırmak, son derece önemlidir. Kompresörlerin yazlık bakımı; hava tanklarının kontrolü, filtrelerin değiştirilmesi, yağ kontrol ve değişimi, temizlik, segman atılması gibi işlemleri içerir.

Kompresörler, kış aylarında ise, farklı koşullar nedeniyle sorun çıkarabilmektedir. Kış mevsimi başlamadan kompresörlerin bakımının yapılması da, bu nedenle önemlidir. Mevsimsel bakımların yapılmaması durumunda, kompresörlerin verimliliği olumsuz etkilenmekte, enerji tüketimi artmakta, bunların sonucunda işletmeye ekstra masraf çıkmaktadır.

Bunu önlemenin yolu, mevsim dönüşlerinde bakımın düzenli olarak, uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılmasıdır. Yıllık bakım anlaşması yapmak, bakım işlemlerinin daha düşük maliyetle gerçekleştirmesini sağlar.

Kompresörlerin Yazlık Bakımı Konusunda Uzman Desteği Alın

Periyodik ya da mevsimsel bakımların ihmal edilmesi, kompresörlerde, işletmeyi zarara sokacak arızaların ortaya çıkmasına neden olabilir. Kompresör arızalarının bir nedeni düzenli bakım yapılmaması; diğer nedenler ise, çalışma koşulları ve kullanım hatalarıdır. Kompresör tamiri de, bakımı gibi, uzmanlık isteyen bir konudur. Özkan Kompresör, her marka ve model kompresörün bakım ve onarımını, eğitimli ve deneyimli ustaları aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Teknik kadromuz, özellikle gemi kompresörleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tamirat sırasında parça değiştirmek gerekmesi durumunda; firmamız, orijinal, garantili ve uygun fiyatlı kompresör yedek parçasını en kısa sürede tedarik etmektedir.

Firmamızda, ikinci el kompresör satışı da yapılmaktadır. Yenisini aratmayan, temiz ve bakımlı kompresörler, aynı zamanda, piyasadaki en uygun fiyata satılmaktadır.

Özkan Kompresör, müşterilerinin faaliyetlerine ara vermemelerini sağlamak için, bakım ve onarımları, en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Firmamız, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Web sitemizde belirtilen telefon numaraları ve [email protected] e-posta adresimizden, ihtiyaç duyduğunuz her an firmamıza ulaşabilirsiniz.Hemen Arayın