Yerinde Servis Kompresörlere - Bakım - Tamir Özkan Kompresör
3350
post-template-default,single,single-post,postid-3350,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresörlere Yerinde Servis

Özkan Kompresör Tamiri

Kompresörlere Yerinde Servis

 

Birçok işletmenin faaliyeti için vazgeçilmez önemde olan kompresörlerin bakım ve onarımı, işin aksamaması amacıyla, en kısa sürede gerçekleştirilmelidir. Özkan Kompresör, işletmelerde faaliyetin durmaması ve ekonomik kaybın ortaya çıkmaması için, müşterilerine, resmi tatiller dahil haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamız, uzman teknik ekibiyle, arızalara yerinde servis vermekte ve sorunun en kısa sürede çözümlenmesini sağlamaktadır.

Firmamız, yerli ya da yabancı her marka ve model kompresör bakımı ve onarımını gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar, başta gemi kompresörü olmak üzere, çok sayıda kompresörün bakımı ve tamiratını gerçekleştirmiş olmanın getirdiği deneyimi, teknik bilgi birikimimizi, özenli işçilik becerimizi ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı, tüm işlerimize yansıtmaktayız.

Kompresörlerin yüksek verimli ve düzenli bir biçimde çalışması, arızaların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Böylelikle işletmeye ekstra masraf çıkmasını önlemek amacıyla periyodik bakımların yapılmasının ihmal edilmemesi gerekir. Kimi işletmeler, bakım maliyetini düşünerek, düzenli bakım yaptırmamayı tercih etmektedirler. Ancak bu karar, sonrasında ciddi arızaların ortaya çıkmasına, kompresörün devre dışı kalmasına, dolayısıyla daha yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalınmasına neden olmaktadır. Bu nedenle, kompresörün kullanma kılavuzunda belirtilen zamanlarda bakım yapılmasının ihmal edilmemesi şarttır.

 

Yüksek Kalite, Düşük Fiyat, Yerinde Servis

Firmamız, kompresör bakımlarını uygun fiyatla gerçekleştirerek, işletmelerin yüksek bakım maliyeti sorununu çözmektedir. Müşteri memnuniyeti anlayışıyla verdiğimiz hizmetlerimiz arasında, kompresör bakımının yanısıra; her marka ve model kompresör tamiri, orijinal ve firma garantili kompresör yedek parça satışı, temiz ve uygun fiyatlı ikinci el kompresör satışı bulunmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için, haftanın 7 günü 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız ve e-posta adresimiz, https://ozkankompresor.com/ adresindeki web sitemizde yer almaktadır. Ayrıca, dilediğiniz zaman İstanbul Kartal’daki işyerimizde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.Hemen Arayın