Kompresör Tamiri Nasıl Yapılmalı? Kompresör Bakımı ve Tamiratı
3370
post-template-default,single,single-post,postid-3370,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresör Tamiri Nasıl Yapılmalı?

Kompresör Tamiri Nasıl Yapılmalı?

Kompresör Tamiri Nasıl Yapılmalı?

Kompresör Tamiri Nasıl Yapılmalı? Kompresör tamiri, mutlaka uzman ve deneyimli teknik personel tarafından yapılmalıdır. Teknik elemen desteği olmadan kompresörü tamir etmeye çalışmak, daha büyük sorunların ve daha yüklü masrafın ortaya çıkmasına neden olabilir.

Günümüzde pek çok işletmede ve her türlü gemide kullanılan kompresörler, özellikle düzenli bakımları yapılmadığı durumlarda ya da zor çalışma koşulları nedeniyle, kimi zaman arızalanabilmektedir.

Özkan Kompresör, özellikle gemi kompresörleri konusunda uzmanlaşmış, eğitimli teknik ekibiyle, her marka ve model kompresörün tamirini gerçekleştirmektedir. İşletmenin faaliyetinin aksamaması ve ekonomik kayba neden olmaması için, tamirat işlemlerinin, zaman kaybetmeden yapılması gerekir. Firmamız, tüm arızalara, haftanın 7 günü 24 saat görev başında olan ekibi ve tam donanımlı aracıyla müdahale edebilmektedir.

Kompresör Tamiri Nasıl Yapılmalı? Yedek Parça Değişimi

Tamirat sırasında parça değişiminin gerekip gerekmediği, teknisyenler tarafından verilmesi gereken bir karardır. Firmamız, gereksiz parça değişiminden kaçınmakta; parça değişiminin zorunlu olması halinde ise, orijinal, garantili ve uygun fiyatlı kompresör yedek parçası kullanmaktadır.

Kompresör Tamiri ve Bakımını İhmal Etmeyin

Kompresörlerin arızalanmasını engellemenin en kolay ve etkili yolu, bakımlarının düzenli olarak yapılmasıdır. Periyodik bakımların ihmal edilmesi durumunda, kompresörün performansı azalır, daha az verimle çalışır, kullanım ömrü kısalır ve daha fazla enerji harcayarak ekstra masrafa neden olur. Bu nedenle, kompresör bakımı, üretici firmanın tavsiye ettiği aralıklarla yaptırılmalıdır.

Firmamız, kompresör bakımı konusunda, son derece deneyimlidir. Uzman ekibimiz, kompresörlerin bakımı için, yağ ve filtre değişimi, segman atılması, temizleme, boyama gibi işlemleri, özenle gerçekleştirmektedir. Firmamızda, kaliteli, temiz ikinci el kompresör satışı da yapılmaktadır.

Kompresör bakım ve onarımı, yedek parça temini için, firmamıza, ozkankompresor.com adresindeki telefon ve faks numaralarımızdan ya da [email protected] e-posta adresi aracılığıyla 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Kartal’daki işyerimize misafir olarak, hem ürünlerimizi görebilir, hem de kahvemizi içebilirsiniz.Hemen Arayın