Kompresör Tamiri Nasıl Yapılır? | Parça Değişimi Ne Zaman Yapılır?
3340
post-template-default,single,single-post,postid-3340,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresör Tamiri Nasıl Yapılır?

İkinci El Kompresörler

Kompresör Tamiri Nasıl Yapılır?

Kompresör tamiri nasıl yapılır? hususunda bilginiz yoksa endişelenmeyin. Kompresörler, genel olarak, uzun yıllar kullanılabilecek biçimde üretilmiş, dayanıklı makinelerdir. Ancak, kompresörün talimata uygun kullanılmaması, çok fazla çalıştırılması, periyodik bakımlarının ihmal edilmesi gibi faktörler, arızalanmasına neden olabilmektedir.

Kompresör tamiri, uzmanlık gerektiren teknik bir süreçtir; ayrıntılı bir çalışma ve hassasiyet gerektirir. Tamirat sırasında parça değişimi gerekirse, bu parçaların orijinal malzemelerden seçilmesi, kompresörün dayanıklı ve uzun ömürlü olması, verimli çalışması için son derece önemlidir.

Kompresörlerin tamir edilmesinin gerektiği durumlarda, uzman ve deneyimli servislerden faydalanılmalıdır. Kompresöre, teknik bilgisi yetersiz kişilerin müdahale etmesi; kompresörün verimliliğini olumsuz etkiler. Kimi durumlarda, kompresörün kullanılamayacak hale gelmesine bile neden olabilir.

Kompresör arızalarını engellemenin en kolay ve ucuz yolu, düzenli bakımlarının yaptırılmasıdır. Kompresör bakımı da, tıpkı tamirat gibi, eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilmelidir. Özkan Kompresör, özellikle gemi kompresörü bakım ve tamiratında uzmanlaşmış, her marka ve model, yerli ya da yabancı kompresörün bakım ve onarımını gerçekleştirebilecek, bilgi, beceri ve deneyim sahibi bir teknik kadroyla hizmet vermektedir.

Bakım ve onarım işlemleri, işletmelerin faaliyetlerini durdurmalarına neden olabilmektedir; bu nedenle, en kısa sürede gerçekleştirilmeleri gerekir. Bu nedenle firmamız, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekte; acil durumlarda, tam donanımlı aracı ve teknik ekibiyle kompresörleri tamir edebilmektedir.

Kompresör’de Parça Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

Kompresörlerin arızalanması durumunda, bazı parçaların tamir edilmesi ya da değiştirilmesi kararını, teknisyenler vermektedir. Firmamız teknisyenleri, bu kararı en doğru biçimde verebilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Parça değiştirilmesi gereken durumlarda, kompresör yedek parçası firmamız tarafından tedarik edilerek takılmaktadır. Firmamızda ayrıca, temiz ve uygun fiyatlı ikinci el kompresör satışı da yapılmaktadır.

Bize ulaşmak için, İnternet sitemizde yer alan telefon ve faks numaralarını ya da [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.Hemen Arayın