Kompresör Bizim İşimiz! - Özkan Kompresör Satış, Tamir, Bakım & Servisi
3378
post-template-default,single,single-post,postid-3378,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresör Bizim İşimiz!

Kompresör Bizim İşimiz!

Kompresör Bizim İşimiz!

Özkan Kompresör, yılların deneyimi ve eğitimli, profesyonel teknik ekibinin bilgi ve birikimiyle, yerli ya da yabancı, her marka ve model kompresörlerin bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Özellikle gemi kompresörleri konusunda uzmanlaşmış teknik kadromuzla, her türlü arızaya yerinde ve en kısa sürede müdahale ederek sorunun çözümünü gerçekleştirmekteyiz.

Kompresör Bakımı

Kompresör bakımı, cihazın kullanım ömrünün uzaması, enerji kullanımının azalması, arızaların önüne geçilmesi için son derece önemlidir. Ancak, bakım hizmetleri, kesinlikle uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

Yeterli teknik bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından cihaza müdahale edilmesi, istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Firmamız, bakım ve yenileme hizmetleri kapsamında; kompresörün temizlenmesi, yağlanması, filtre değişimi, boyanması gibi işlemleri, özenle gerçekleştirmektedir.

Kompresör Tamiri

Her marka ve model kompresör tamiri de, firmamız tarafından yapılmakta; onarım sonucunda cihaz, eskisinden daha iyi çalışır duruma gelmektedir. Tamirat sırasında öncelikle kompresörün sorunu tespit edilmekte; sonrasında onarımı titizle yapılmaktadır.

Bu süreçte yedek parça kullanımına gerek olduğu, yapılan kontroller ve testler sonucunda ortaya çıkarsa, parça tedariki de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Satışa sunduğumuz kompresör yedek parçalarının tamamı orijinal, kaliteli, üretici firma garantili ve uygun fiyatlıdır.

Firmamızda, birçok, kaliteli, bakımı yapılmış, temiz ve uygun fiyatlı ikinci el kompresör de satılmaktadır. Ürünlerimizi görmek için, dilediğiniz her zaman, İstanbul Kartal Oto Sanayi Sitesi’ndeki işyerimizi ziyaret edebilir, kahvemizi içebilirsiniz.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz firmaları ozkankompresor.com adresindeki web sitemizde görebilir; hakkımızdaki yorumları okuyabilirsiniz.

Firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her an, bir telefonla ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, resmi tatiller dahil, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Bize ulaşmak için, internet sitemizde yer alan telefon ve faks numaralarını ya da [email protected] e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.Hemen Arayın