Kompresör Bakımını Yaptırdınız mı? | Özkan Kompresörleri
3372
post-template-default,single,single-post,postid-3372,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresör Bakımını Yaptırdınız mı?

Kompresör Bakımını Yaptırdınız mı?

Kompresör Bakımını Yaptırdınız mı?

Kompresör bakımını periyodik olarak yaptırmak; enerji kaybını önlemek, performansını artırmak, kullanım ömrünü uzatmak ve arızalanmasını önlemek için son derece önemlidir. Ne sıklıkla bakım yapılması gerektiği, kompresörün marka ve modeline, hangi koşullarda çalıştırıldığına bağlı olarak değişir. Üretici firmalar, kompresörün kullanma kılavuzunda periyodik bakım zamanlarını belirtirler. Rutin bakımın ihmal edilmesi, istenmeyen sorunların ortaya çıkmasına ve işletmenin ekonomik kayıplarına neden olur.

Kompresör Bakımını Özkan Kompresör ‘de Yaptırın

Kompresör bakımı, kesinlikle ehil olmayanlar tarafından yapılmamalıdır. Kompresöre yanlış müdahale, öngörülemez sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle faaliyette bulunan Özkan Kompresör; yerli ya da yabancı, her marka ve model kompresörün bakım ve tamiri konusunda eğitimli, uzman bir teknik kadro ile servis hizmeti vermektedir. Özellikle gemi kompresörleri konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz; kompresörün temizlenmesi, yağlanması, segman atılması, boyanması işlemlerini özenle yapar ve daha verimli çalışmasını sağlar.

Kompresör Bakımı ve Kompresörlerde Her Tür Arıza Tamiratı

Özellikle gemi kompresörleri, uzun zaman sorun çıkarmadan dayanıklı makinelerdir. Ancak, bakımların ihmal edilmesi, kullanıcı hatası ya da başka bir nedenle arızalanabilmektedirler. Kompresör tamirinin de, bakım gibi, uzman ellerde yapılması gerekmektedir. Herhangi bir arıza durumunda, teknik ekibimiz, arızanın kaynağını tespit eder ve gerekli biçimde onarılmasını sağlar. Tamirat işlemlerinde, parça değiştirmek gerekebilir. Firmamız, her marka ve model için kompresör yedek parça satışı da yapmaktadır. Satışa sunduğumuz yedek parçaların tamamı orijinal, kaliteli ve üretici firma garantilidir. Firmamızda ayrıca, temiz ve bakımlı ikinci el kompresörler de satılmaktadır.

Özkan Kompresör; hızlı, güvenli, ekonomik servis ve satış hizmetlerinin yanı sıra, kolay ulaşılabilir olmayı da önemsemektedir. Firmamıza, haftanın 7 günü 24 saat, telefon, faks ya da e-posta aracılığıyla ulaşılabilmektedir. ozkankompresor.com adresindeki web sitemizde, tüm iletişim bilgilerimizin yanı sıra; ürünlerimizi, referanslarımızı ve müşteri yorumlarını da bulabilirsiniz.Hemen Arayın