Kompresör Bakımı Neden Önemlidir? Kompresör Onarımı (2020)
3346
post-template-default,single,single-post,postid-3346,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresör Bakımı Neden Önemlidir?

kompresör onarimi bakimi

Kompresör Bakımı Neden Önemlidir?

Kompresör bakımı, cihazın verimliliği ve kullanım ömrünü doğrudan etkiler. Kompresörde bulunan hareketli parçaların sorunsuz çalışabilmesi, kompresörün çalışırken gürültü çıkarmaması, gereğinden fazla enerji harcamaması için, periyodik bakımlarının aksatılmaması gerekir.

Düzenli bakım yapılmayan kompresörlerin arıza yapması ve devre dışı kalması, sıklıkla karşılaşılan bir sorundur. Bakımları eğitimli ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılan kompresörler, uzun yıllar sorun çıkarmadan çalışmaktadır. Kompresör bakımı oldukça önemli bir husustur.

Özkan Kompresör olarak, özellikle gemi kompresörleri konusunda bilgi ve deneyime sahip teknik kadromuzla, yerli ya da yabancı üretim, her marka ve model kompresörün bakımını özenle yapmaktayız. Bakım işlemleri kapsamında; kompresörün temizlenmesi, yağlanması, filtrelerinin değiştirilmesi, segman atılması, boyanması, müşterilerimizin beklentileri tam olarak karşılayacak biçimde gerçekleştirilmektedir. Kompresörünüzün yüksek verimli ve uzun ömürlü olması için, teknik ekibimizden, haftanın 7 günü 24 saat destek alabilirsiniz.

Kompresör Tamiri Bizim İşimiz

Bugüne kadar çok sayıda kompresör bakım ve onarımı gerçekleştirerek kazandığımız deneyim ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle verdiğimiz hizmetler arasında, kompresör arızalarının en kısa sürede ve en doğru biçimde giderilmesi de bulunmaktadır. Kompresör tamiri, işletmenin faaliyetinin aksamaması ve ekonomik kayba uğramaması amacıyla, en kısa sürede yapılmalıdır. Tam donanımlı aracımız ve uzman teknik ekibimizle 7/24 yerinde hizmet vererek, işletmelerde zaman kaybını önlemekteyiz.

Tamir işlemi sırasında gerekmesi durumunda, parça tedariki de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Satışını yaptığımız kompresör yedek parçalarının tamamı, kaliteli ve uygun fiyatlıdır, tüm ürünlerimizde firma garantisi bulunmaktadır.

Firmamızda, temiz ve uygun fiyatlı ikinci el kompresör satışı da yapılmaktadır. Satıştaki kompresörlerimizi görmek için, İstanbul Kartal’daki işyerimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Her türlü bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda bize ulaşmak için, https://ozkankompresor.com/ adresindeki web sitemizde yer alan telefon numaralarını ya da [email protected] e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.Hemen Arayın