Kompresör Bakımı İhmal Edilmemeli - Özkan Kompresör
3364
post-template-default,single,single-post,postid-3364,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresör Bakımı İhmal Edilmemeli

Kompresör Bakımı İhmal Edilmemeli

Kompresör Bakımı İhmal Edilmemeli

 

Kompresörler, mekanik aksamları sürekli hareket halinde olduğu için, düzenli olarak bakım yapılması gereken makinelerdir. Periyodik bakımların amacı; kompresörün verimini artırmak, kullanım ömrünü uzatmak, daha az enerji harcamasını sağlamak, dolayısıyla işletmeye ekstra masraf çıkarmasını önlemektir. Bu yüzden kompresör bakımı ihmal edilmemeli.

Özkan Kompresör, bugüne kadar çok sayıda kompresörün bakım ve onarımını gerçekleştirmiş, özellikle gemi kompresörleri konusunda, benzersiz bir deneyim kazanmıştır. Bu deneyime ek olarak; iyi eğitilmiş ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, her marka ve model kompresörün bakım ve onarımını, en kısa sürede ve en iyi biçimde gerçekleştirmektedir. Kompresör bakımı; kompresörlerin temizlenmesi, segman atılması, yağlanması ve boyanması gibi işlemleri içerir ve uzman teknik ekibimiz tarafından, özenle gerçekleştirilir.

Bakımı düzenli olarak yapılmayan kompresörler, daha sık arızalanmaktadır. Bu arızaların tespiti ve ortadan kaldırılması da, kompresör tamiri konusunda uzman firmamız ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Tamirat sırasında herhangi bir parçanın değiştirilmesi ihtiyacının ortaya çıkması durumunda, kompresör yedek parça tedariki firmamız tarafından en kısa sürede sağlanmaktadır. Kullanılan tüm yedek parçalar, kaliteli ve garantilidir.

Özkan Kompresör, uygun fiyata ikinci el kompresör satışı da yapmaktadır. Firmamızda, birçok kaliteli ve yenisini aratmayacak ikinci el kompresör bulunmaktadır.

 

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyetini hizmet anlayışının temeline koymuş Özkan Kompresör; müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an firmamıza ulaşabilmesini sağlamak amacıyla, çok sayıda telefon kullanmaktadır. Firmamıza, resmi tatiller dahil, haftanın 7 günü 24 saat kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Telefon ve faks numaralarımız, https://ozkankompresor.com/ adresindeki web sitemizde yer almaktadır. E-posta iletişimini tercih eden müşterilerimiz, [email protected] e-posta adresiyle bize ulaşabilir. İstanbul Kartal’daki işyerimiz de, müşterilerimiz için her zaman açıktır.

İnternet sitemizde, tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir; referanslarımızı görebilir; müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

 

 Hemen Arayın