Kompresör Arıza ve Hızlı Çözümleri - Özkan Kompresör
3344
post-template-default,single,single-post,postid-3344,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresör Arıza ve Hızlı Çözümleri

kompresör nedir

Kompresör Arıza ve Hızlı Çözümleri

Kompresör arıza ve hızlı çözümleri. Kompresör tamiri, işletmenin faaliyetine ara vermemesi ve ekonomik kayba uğramaması için, en kısa sürede gerçekleştirilmelidir. Özkan Kompresör, bu amaçla, eğitimli ve deneyimli teknik kadrosuyla, resmi tatiller dahil, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Herhangi bir arıza durumunda, gece gündüz bizi arayabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları, Özkan Kompresör adresindeki web sitemizde yer almaktadır. İletişim için, [email protected] e-posta adresimizi de kullanabilirsiniz. Ayrıca, İstanbul Kartal’daki iş yerimizde müşterilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Kompresör Arıza Nedenleri?

Kompresör tamiri sırasında, kimi zaman parça değişimi gerekmektedir. Arızalanan parçanın onarılması ya da yenisiyle değiştirilmesi kararı, teknik ve ekonomik faktörler göz önüne alınarak yapılmalıdır. Çok gerekli olmayan parça değişimi ekstra maliyet getirmekte; ancak değiştirilmesi gereken durumlarda parçanın yenilenmemesi de, sonradan farklı sorunların ve dolayısıyla gereksiz masrafın ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Teknisyenlerimiz, bu konuda en doğru kararı verecek bilgi, beceri ve deneyime sahiptir. Parça değişimine karar verilmesi durumunda, her marka ve model için kompresör yedek parçası, firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Satışını yaptığımız yedek parçaların tamamı kaliteli, firma garantili ve uygun fiyatlıdır.

Kompresörlerde Düzenli Bakımın Faydaları

Kompresör arızalarının nedenlerinden biri, periyodik bakımların ihmal edilmesi ya da işinin ehli kişiler tarafından yapılmamasıdır. Bakımların geciktirilmesi, kimi zaman ciddi arızalara neden olabilmekte; bunun dışında, kompresörün verimini düşürerek, enerji ihtiyacını artırarak, işletmenin maliyetinin yükselmesine yol açmaktadır.

Özellikle farklı tiplerdeki gemi kompresörleri konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz, marka ve model fark etmeksizin, her çeşit kompresör bakımını da gerçekleştirmektedir. Firmamız, bu hizmetlerinin yanısıra, temiz ve bakımlı, uygun fiyatlı ikinci el kompresör satışı da yapmaktadır.

Kompresör bakım ve onarımının gerektirdiği bilgi birikimi ve tecrübeye sahip teknik kadro ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hizmet veren firmamızın referansları ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizin firmamız hakkındaki yorumlarına, internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Hemen Arayın