Kompresör Arızası Hızlı Çözüm - Özkan Kompresör
3352
post-template-default,single,single-post,postid-3352,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Kompresör Arızası Hızlı Çözüm

Özkan Kompresör Tamiri

Kompresör Arızası Hızlı Çözüm

Beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabilen kompresör arızası, işletmenin faaliyetinin aksamasına ve sonucunda ekonomik kayba neden olmaktadır. Bu nedenle, kompresör tamiri, mümkün olan en kısa zamanda gerçekleştirilmelidir. Özkan Kompresör, yerli ya da yabancı, markası ve modeli ne olursa olsun, her çeşit kompresör arızalarını, yerinde ve en kısa sürede çözümlemektedir. Firmamız, eğitimli ve konusunda uzman teknik personeliyle, müşterilerine, resmi tatiller dahil, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Acil durumlarda, gece gündüz fark etmeksizin, firmamıza ulaşabilir, sorununuzun kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Kompresör tamirat sürecinde, kimi zaman parça değişimi gerekebilir. Parça ihtiyacı, yapılacak kontrol ve testlerle objektif biçimde saptanır. Kompresör yedek parça temini, firmamız tarafından yapılarak, orijinal yeni parça yerine takılmaktadır. Satışını yaptığımız tüm yedek parçalar, firma garantilidir.

 

Kompresör Arızası Uygun Fiyatlı Bakım Hizmeti

Kompresör arızalarının ortaya çıkmasının temel nedenlerinden biri, periyodik bakımların ihmal edilmesidir. Kompresör bakımı, cihazın verimliliğini artırması, enerji kullanımını azaltması, dolayısıyla gereksiz maliyetlerin önüne geçilmesi açısından da çok önemlidir. Düzenli bakımı yapılan kompresörler, yıllarca hiç sorun çıkarmadan çalışmaktadırlar. Bu nedenle, bakımların, üretici firmanın belirttiği periyotlarda yapılması ve bakım için, mutlaka uzman teknik personel desteği alınması gerekir. Firmamız, uygun fiyatla yaptığı bakım süreci kapsamında; temizlik, yağlama, yağ ve filtre değişimi, boyama gibi işlemleri, özenle gerçekleştirmektedir. Teknik kadromuz, çok sayıda gemi kompresörü bakımı yapmış ve bu konuda özellikle uzmanlaşmıştır.

Firmamızda, ikinci el kompresör satışı da yapılmaktadır. Yenisini aratmayan, temiz, bakımı yapılmış ve uygun fiyatlı kompresörleri görmek için, İstanbul Kartal’daki işyerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bize, iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan ya da [email protected] e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.Hemen Arayın