İkinci El Kompresör - En Uygun Fiyatlı Kompresör Çeşitleri
3348
post-template-default,single,single-post,postid-3348,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

İkinci El Kompresör

İkinci El Kompresörler

İkinci El Kompresör

Günümüzde kullanılan kompresörler, genel olarak, vidalı ve pistonlu olmak üzere iki farklı tiptedir. Farklı tiplerdeki kompresörlerin bakım ve onarım süreçleri de farklı olmaktadır. Hangi tipte olursa olsun, kompresör bakımı, uzmanlık ve deneyim gerektirir.

Kompresörlere, teknik bilgiye sahip olmayan kişilerin herhangi bir müdahalesi, sonrasında çok ciddi sonuçlara neden olabilir. Özkan Kompresör, başta gemi kompresörü olmak üzere, çok sayıda farklı tipte kompresörün bakımı ve tamiratını gerçekleştirerek deneyim kazanmış, bilgi ve beceri sahibi teknik kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Vidalı ve Pistonlu Kompresör Bakım ve Onarımı

Teknik ekibimiz, kompresörlerin periyodik bakımlarını yapmakta; bu süreçte, yağ ve filtre değişimi, motor kontrolü, segman atılması, temizlik ve boyama gibi işlemleri titizlikle gerçekleştirmektedir.

Düzenli bakımı yapılan kompresörlerin, verimliliği artar, daha az enerji harcar, kullanım ömrü uzar ve böylece işletmenin maliyetini düşürür. Bu nedenle, kompresörlerin, kullanım kılavuzunda belirtilen bakım zamanlarının geçirilmemesi ve mevsimsel bakımların ihmal edilmemesi gerekir.

Orijinal Yedek Parça

Rutin bakımların yapılmaması ya da profesyonel teknisyenler tarafından gerçekleştirilmesi, ağır çalışma koşulları ya da kullanıcı hatası, kompresörlerde bazı arızalara neden olmaktadır. Kompresör tamiri de, bakım gibi, uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Firmamız, her marka ve model kompresörde arızaların giderilmesi için gerekli fiziki ve teknik donanıma sahiptir.

İkinci El Kompresör

Tamir sürecinde parça değişimi gerekirse, orijinal ve firma garantili kompresör yedek parçaları, firmamız tarafından uygun fiyata sağlanarak yerine takılmaktadır. Firmamızda ayrıca, uygun fiyatlı ve temiz ikinci el kompresör satışı da yapılmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel hizmet için bize ulaşmak isterseniz, dilediğiniz zaman İstanbul Kartal’daki işyerimizi ziyaret edebilir; https://ozkankompresor.com/ adresindeki web sitemizde yer alan telefon numaralarından ya da [email protected] e-posta adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz.Hemen Arayın