Her Marka Kompresör Tamiri - Bakımı - Onarımı Özkan Kompresör
3360
post-template-default,single,single-post,postid-3360,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Her Marka Kompresör Tamiri

Özkan Kompresör Tamiri

Her Marka Kompresör Tamiri

 

Özkan Kompresör, yılların deneyimiyle, her marka kompresör tamiri , bakım ve onarımını yapmaktadır. Firmamız, eğitimli ve konusunda uzman teknik personeliyle, müşterilerine, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Acil durumlarda, gece gündüz fark etmeksizin, çok kısa sürede sorunun çözümünü sağlamaktayız.

Her marka ve model kompresör tamiri yapan firmamız, özellikle gemi kompresörlerinin bakım ve onarımını, eğitimli ve deneyimli ustalarımız aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Deniz taşımacılığında kullanılan gemilerin kompresörleri, çok kullanmaya bağlı olarak, düzenli bakım ve zaman zaman tamir gerektirir. Gemi kompröserleri bakımının periyodik olarak yapılması, kompresörün verimini ve ömrünü artırır. Kompresör bakımı, uzmanlık ve tecrübe ister. Firmamız, kompresörlerin temizlenmesi, segman atılması, yağlanması, boyanması işlemlerini, özenle yapmaktadır.

Diğer kompresörler gibi, gemi kompresörleri de, oldukça dayanıklı olmasına rağmen, zaman zaman arızalanırlar. Gemi kompresörlerinde en sık görülen arızalar; kayışının kopması veya kayması, fanın ya da pompanın dönmemesi, valflerin ya da pistonların arızalanması ve elektrik arızalarıdır. Bu tür arıza durumlarında, teknik ekibimiz, kompresörün sorunun tespit eder ve onarır. Gerektiği durumlarda, parça değiştirme yapılabilir. Firmamız, kaliteli kompresör yedek parçalarını tedarik edip takarak, makinenin eskisinden daha iyi çalışmasını sağlar. Firmamız, her ebatta gemi sibobu satışı da yapmaktadır.

 

İkinci El Kompresör

Firmamızda, çok sayıda, temiz ve kullanıma hazır, ikinci el kompresörler de bulunmakta; bu ürünlerin satışları, piyasadaki en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Müşteri odaklı ve güven esaslı hizmet veren firmamızın referanslarını ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yorumlarını, ozkankompresor.com adresindeki internet sitemizde görebilirsiniz.

Servis hizmetlerimizden faydalanmak ya da yedek parça ve ikinci el kompresör satın almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza ait telefon ve faks numaraları, web sitemizde yer almaktadır. İletişim için [email protected] e-posta adresimizi de kullanabilirsiniz. İstanbul Kartal’daki işyerimizde misafir olmanız da bizi memnun edecektir.

 

 

 

 Hemen Arayın