Her Marka Kompresör Bakımı - Tamiri Özkan Kompresör
3356
post-template-default,single,single-post,postid-3356,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Her Marka Kompresör Bakımı

Özkan Kompresör Tamiri

Her Marka Kompresör Bakımı

 

İşletmelerde kullanılan kompresörler, diğer ekipmanlar gibi, sorunsuz çalışabilmesi için, düzenli bakım gerektirir. Bakım maliyetinden kaçınmak ya da ihmal gibi nedenlerle periyodik bakımlarının yapılmaması, kompresörlerde ciddi arızaların ortaya çıkmasına neden olabilir. Özellikle karadan uzun süre uzak kalan gemilerde, kompresörün arızalanması, önemli bir sorundur. Kompresör bakımı; bunun dışında, enerji tüketimini azaltmak, cihazın verimliliğini artırmak ve böylece maliyetin yükselmesini önlemek açısından da önemlidir. Her Marka Kompresör Bakımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her Marka Kompresör Bakımı için Hizmet Vermekteyiz

Özkan Kompresör, işletmelerin bu tür sorunlarla karşılaşmaması amacıyla, uygun fiyatlı kompresör bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Bakım hizmetleri kapsamında, kompresörlerde temizlik, boyama, segman atılması, motor kontrolü, yağ ve filtre değişimi gibi işlemler, özenle gerçekleştirilmektedir. Bakım ve onarım, uzmanlık gerektiren işlerdir. Ehil olmayan kişilerin kompresöre herhangi bir müdahalesi, ciddi sorunlara yol açabilir. Firmamız, özellikle gemi kompresörleri konusunda uzmanlaşmış, eğitimli, profesyonel ve çözüm odaklı teknik personeliyle bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

 

Temiz İkinci El Kompresör

Kompresörlerde sıklıkla görülen arızalar; kayışının kopması veya kayması, fanın ya da pompanın dönmemesi, valflerin ya da pistonların arızalanması ve elektrik arızaları gibi sorunlardır. Bu tür arızaların ortaya çıktığı durumlarda, deneyimli teknik ekibimiz, sorunu saptar ve onarımını gerçekleştirir. Kompresör tamiri sırasında yapılan kontrol ve testler sonucunda, bazı parçaların değişmesi gerektiğine karar verilirse, yedek parça temini de firmamız tarafından yapılmaktadır. Satışını yaptığımız kompresör yedek parçaları, orijinal ve üretici firma garantilidir. Firmamız, ayrıca, yenisini aratmayan, bakımı yapılmış, temiz ikinci el kompresörlerin uygun fiyatla satışını da yapmaktadır.

Firmamız, haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Herhangi bir sorunda teknik destek almak için iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarını ya da [email protected] e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 Hemen Arayın