Gemi Kompresörleri Teknik Destek - Gemi Kompresör Parçaları
3354
post-template-default,single,single-post,postid-3354,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Gemi Kompresörlerine Teknik Destek

Özkan Kompresör Tamiri

Gemi Kompresörlerine Teknik Destek

Uzun yolculuklar gerektiren ve zorlu iklim koşullarına maruz kalan gemi taşımacılığında güvenlik, en önemli konudur. Geminin ana makinelerinden olan gemi kompresörleri, yolculuk sırasında sorun çıkarmaması için, düzenli bakım gerektirir.

Gemi kompresörleri, periyodik bakımları yapıldığı sürece, uzun zaman zorlu koşullara dayanabilmektedir. Ancak bakımların ihmal edilmesi, ciddi arızalara yol açabilir. Özellikle yolculuk süresince bu tür sorunlarla karşılaşmamak için, motor kontrolü, yağ ve filtre değişimi, segman atılması, temizlik ve boyama işlemlerinden oluşan bakımın ihmal edilmemesi gerekir.

Kompresör bakımı, kesinlikle ehil olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır. Yanlış herhangi bir müdahale, kompresörde ciddi sorunlar ortaya çıkmasına, hatta kompresörün devre dışı kalmasına yol açabilir.

Özkan Kompresör, özellikle gemi kompresörleri konusunda uzmanlaşmış, eğitimli uzman teknik kadrosuyla, her marka ve model kompresör için bakım ve onarım hizmeti vermektedir. İşletmelerin faaliyetlerinin aksamaması ve bu nedenle maliyet artışı yaşanmaması amacıyla, firmamız teknik ekibi, kesintisiz görev başındadır.

Kompresör arızalarının giderilmesi ve cihazın sorunsuz çalışmaya devam edebilmesi için, tamirat işlemlerini de, özenle gerçekleştirmeyiz. Kompresör tamiri sürecinde gerekli olabilecek yedek parça ihtiyacı da firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Satışa sunduğumuz kompresör yedek parçaları, orijinal, üretici firma garantili ve uygun fiyatlıdır. Firmamız, ayrıca, ikinci el kompresör satışı da yapmaktadır. Bakımları yapılarak satışa sunulan temiz ve uygun fiyatlı kompresörleri görmek için, dilediğiniz zaman İstanbul Kartal Oto Sanayi Sitesi’ndeki işyerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gemi Kompresörleri Kesintisiz Servis Hizmeti

Firmamıza, ihtiyaç duyduğunuz her zaman, resmi tatiller dahil haftanın 7 günü 24 saat, gece gündüz demeden bir telefonla ulaşarak destek alabilirsiniz. Telefon numaralarımıza ve e-posta adresimize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Referanslarımız ve müşteri yorumlarını da, internet sitemizde görebilirsiniz.Hemen Arayın