Gemi Kompresörleri Düzenli Bakımı - Özkan Kompresör
3358
post-template-default,single,single-post,postid-3358,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Gemi Kompresörleri Düzenli Bakımı

Özkan Kompresör Tamiri

Gemi Kompresörleri Düzenli Bakımı

 

Gemi kompresörleri düzenli bakımı, güvenli taşıma ve maliyet açısından son derece önemlidir. Çünkü, düzenli olarak bakımı yapılmayan kompresörlerin verimi azalır ve daha çok enerji harcamak zorunda kalır. Gemi kompresörlerinin düzenli bakımının yapılması, kompresörün performansını artırdığı gibi, ömrünü de uzatmaktadır.

Gemi kompresörü bakımı, mutlaka, eğitimli ve profesyonel teknik ekip tarafından yapılmalıdır. Her türlü kompresör bakımı ve tamiri konusunda uzman Özkan Kompresör, marka ve model fark etmeksizin, yerli ya da yabancı tüm gemi kompresörlerinin bakımını özenle yapmaktadır. Ekibimiz, kompresörün, temizlenmesi, segman atılması, yağlanması, boyanması işlemlerini, en kısa sürede, en iyi biçimde gerçekleştirmektedir.

Gemi kompresörleri, bakımları düzenli yapıldığı sürece, uzun süre bozulmaz. Ancak özellikle uzun yıllar kullanılmış kompresörler, zaman zaman arıza yapabilirler. Kompresörün kayışının kopması veya kayması, fanın ya da pompanın dönmemesi, valflerin ya da pistonların arızalanması ve elektrik arızaları, gemi kompresörlerinde görülebilen arızalardır. Bu arızalar, deneyimli bir teknik ekip tarafından tamir edilmelidir. Kompresör tamiri, firmamız uzman ekibi tarafından, en kısa sürede, gerçekleştirilmektedir. Bazı durumlarda, kimi parçaların tamir edilmesi yerine değiştirilmesi, daha doğru bir karar olmaktadır. Bu tür durumlarda, her türlü kompresör yedek parça ihtiyacı, firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Özkan Kompresör olarak, bunların yanısıra, yenisinden farksız ikinci el kompresörlerin, uygun fiyatla satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz firmaları web sitemizde görebilir; hakkımızdaki yorumları okuyabilirsiniz.

 

Gemi Kompresörleri Düzenli Bakımı Servisimiz  7/24 Görev Başında

Firmamıza ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Bize ulaşmak için, internet sitemizde yer alan telefon ve faks numaralarını kullanabilir; [email protected] e-posta adresiyle bize ulaşabilir; ya da İstanbul Kartal’daki merkezimize misafir olabilirsiniz.Hemen Arayın