Gemi Kompresör Tamiri Uzmanlık İster | Özkan Kompresör
3362
post-template-default,single,single-post,postid-3362,single-format-standard,bridge-core-2.2.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Gemi Kompresör Tamiri Uzmanlık İster

Gemi Kompresör Tamiri Uzmanlık İster

Gemi Kompresör Tamiri Uzmanlık İster

Gemi kompresörleri, uzun süre arıza vermeden çalışabilen dayanıklı makinelerdir. Ancak, bakımlarının ihmal edilmesi, bazı parçalarının eskimesi gibi nedenlerle, zaman zaman sorun çıkarabilmektedirler. Gemi kompresörlerinde yaygın olarak görülen arızalar; kompresörün, pompanın ya da fanın çalışmaması; kompresör kayışlarının kopması veya kayması; valflerin veya pistonların bozulması; gaz veya yağ basıncının düşük ya da yüksek olması; yağ sıcaklığının yükselmesi gibi sorunlardır. Bu durumlarda, arızanın doğru tanımlanması ve en kısa sırada çözümlenmesi gerekmektedir. Gemi kompresör tamiri süresinin uzaması, ekonomik kayıplara neden olacaktır.

Özkan Kompresör  Gemi Kompresör Tamiri

Kompresör tamiri, konusunda eğitimli ve deneyimli bir teknik kadro tarafından yapılmalıdır. Özkan Kompresör, sayısız gemide, farklı marka ve modellerde kompresör tamiratı yapmıştır. Gerekli tecrübeye sahip uzman ekip, sorunun teşhisini en doğru biçimde yapmakta ve sorunu kısa sürede ortadan kaldırmaktadır.

Kompresörlerin tamiri sırasında parça değişimi gerekirse, yedek parça tedariki firmamız tarafından sağlanmaktadır. Firmamızın satışa sunduğu kompresör yedek parçalarının tamamı garantilidir ve yıllarca zor koşullara dayanmak üzere üretilmiştir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız uyarınca, servisimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. İhtiyaç duyulan her an, ozkankompresor.com adresindeki internet sitemizde yer alan telefon ve faks numaralarımızdan, ya da [email protected] e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Gemi Kompresör Periyodik Bakımı

Kompresörlerin arızalanmasını önlemenin en kolay yolu, periyodik bakımlarını ihmal etmemektir. Düzenli bakım yapılan kompresörlerin performansı artar, kullanım ömrü uzar. Bakımı yapılmayan kompresörlerin enerji tüketimi fazladır; bu yönüyle, işletmeye ekonomik yük getirir.

Özkan Kompresör, kompresör bakımı konusunda uzman teknik ekibiyle, her marka ve model kompresörün bakımını yapmakta; temizleme, boyama, yağlama, segman atma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamız, bunların dışında, yenisi kadar temiz ikinci el kompresörlerin uygun fiyatla satışını da yapmaktadır.Hemen Arayın